KURUMSAL

Firmamızın ürün yelpazesi içerisinde yer alan paslanmaz gıda ambalajlarımız T.C. GIDA ,TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI Uygunluk Belgesine sahip olup TEPSAN markası ile tescillidir. Kalite yönetim sistemi TS EN ISO 9001:2008 belgesine sahiptir.Ürün çeşitlerimiz ve teknik kadromuz ile hizmetinizde olmaktan onur duyar, iyi çalışmalar dileriz.

"Süt Dünyası İçin Çalışıyoruz..."

"Stainless nutrient package which is in our companies product range has agriculture and village works nutrient codex nutrient accordance and trade mark of TEPSAN. We are proude to serve you with our product range and technical staff and technical staff and wish you good work.

"We Work For Milk World... "

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kuruluşumuz Kalite Politikasını amacına ve Kalite Yönetim Sisteminin şartlarına uygun olarak belirlemiştir. Etkinliğin sürekli iyileştirilmesini, kalite hedeflerinin politikaya uygun olarak belirlenmesini ve uygunluğunun sürekli gözden geçirilmesini öngören Politikamız şu şekilde oluşturulmuştur.

Amacımız;
- Müşteri memnuniyeti sağlamak,
- Kalitede önder olmak,
- Ürünlerimizin güvenilirliğini ispatlamaktır.
Bunu;
- Çalışanlarımızın katılım ve desteği ile,
- Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak,
- Kalite Yönetim Sisteminin şartlarına ve sürekli iyileşme prensibine uygun olarak başarmak
Bizim Kalite Politikamızdır.

Misyonumuz;

Kaliteli, Sağlıklı süt ve süt ürünleri tüketiminin yaşamımızda ne kadar önemli bir yere sahip olduğunun farkındayız. Süt sektöründe Gıda Ambalaj firması olarak bizde bu işin bir parçasıyız. Bu nedenle üretimimizi, müşterilerimizin değişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, ticari ahlak, yasal şart ve standartlara uygun olarak gerçekleştirmekteyiz.

Vizyonumuz ;

Sektörümüzde Kalite - Güven - Hizmet anlayışımız ile öncü ve örnek olmaktır.